farebné oleje na drevené parkety.

Dizajnové podlahy, to nie sú len skvelé vinylové dielce či krásne polyuretánové vzory. Moderný, pekný dizajn môžete ľahko dosiahnuť aj s klasickou podlahou – v tomto prípade drevenými parketami.

Už dlhé roky sa venujeme podlahovej chémii, čo mimo iného zahŕňa aj parketové laky. Náš dlhoročný dodávateľ, nemecká firma Pallmann, tento rok predstavil nový druh parketových náterov na olejovej báze Pall-X 333, ktoré nám do projektu dizajnovepodlahy.sk padli ako uliate. Pýtate sa prečo?

Odpoveď je jednoduchá. Pall-X 333 oživí vašu novú i súčasnú podlahu, dodá jej štýl, šmrnc a čerstvý nádych. A vy bez náročnej rekonštrukcie budete cítiť zmenu a radosť z dobre odvedenej práce. Nie je to však len o oživení. Hlavnou prednosťou Pall-X 333 je slovíčko farebný.

Do základnej, transparentnej zložky sa prilieva pigment podľa vášho výberu. Existuje až 6 rôznych farebných odtieňov – od bieleho, cez tmavé až po čierny. Vďaka tomu môžete vašu drevenú podlahu presne zladiť zo zvyškom interiéru, no zachováte samotný materiál – drevo, aj s jeho prirodzeným charakterom.

Každú podlahu treba čas od času renovovať, najmä pokiaľ bola zanedbaná jej správna údržba počas používania. Pall-X 333 je skvelým spôsobom, ako dať parketám druhý dych funkčne, aj dizajnovo.

Dostupné vzory farebných olejov:

 • Weiss

  Pall-X-333_Weiss

 • Neutral

  Pall-X 333 _Farbe_ Neutral

 • Grau

  Pall-X-333_Grau

 • Dunkelbraun

  PallX333Dunkelbraun

 • Schwarzbrown

  PALLMANN_graphics_Pall-X 333 color_dark brown_2011-09

 • Schwarz

  Pall-X-333_Schwarz

Pokiaľ teda máte doma drevené podlahy, ktorým „niečo chýba“, obráťte sa na nás a my vám radi pomôžeme. Spoločne vyberieme najlepšie riešenie a taktiež vieme pomôcť aj s realizáciou. Viac nájdete v časti Kontakt.