Arturo kancelarsky priestor cervena liata podlaha

Zaujmite na prvý pohľad. Aká je najlepšia podlaha do kancelárie?

Pre modernú kanceláriu je okrem funkčnosti dôležitým prvkom aj celkový dizajn. Oba tieto aspekty zohrávajú dôležitú úlohu pri vytvorení dobrej pracovnej atmosféry, ktorá sa následne odrazí v lepších výsledkoch práce.

Arturo liata podlaha unicolor cervena - dizajnovepodlahy.sk1a
Arturo liata podlaha zasadačke – dizajnovepodlahy.sk

Nemenej dôležitý je aj prvý dojem, ktorý takýto priestor urobí na návštevníka, či už je to klient alebo súkromná návšteva.Príjemné a priateľské prostredie „ušité na mieru“ dotvára aj správny výber podlahy.

Z funkčného hľadiska sú pre kanceláriu mimoriadne dôležité napríklad optimálna akustika, maximálny komfort pri chôdzi a jednoduchá údržba. Platí to tak pre menšie oddelené kancelárii, ako aj moderné open-office.

Všetky tieto atribúty spĺňajú tak liate podlahy Arturo ako aj LVT (luxury vinyl tiles), známe viac ako vinylové podlahy Designflooring z obchodného portfólia projektu dizajnovepodlahy.sk

Liate podlahy Arturo

Liata polyuretánová podlaha Arturo je certifikovaný nízkoemisný podlahový systém,  ktorý spĺňa najvyššie kvalitatívne požiadavky. Okrem toho tieto dekoratívne podlahové systémy ponúkajú nekonečné možnosti dizajnu: od farieb v podnikovom dizajne až po vzhľad hrubého betónu. 

S podlahou Arturo získa každý kancelársky priestor jedinečnú atmosféru, ktorá uspokojí dizajnové želania a funkčné nároky a zvýrazní identitu každého užívateľa. Výrobca sleduje svetové trendy v interiérovom dizajne, ktoré sú zosumarizované do ôsmych dizajnových kolekcií Arturo Style Compass. Okrem toho je samozrejme možné si vybrať farbu a spôsob úpravy takmer bez obmedzenia fantázie.

Veľkým benefitom polyuretánovej liatej podlahy je bezšvový podklad, trvanlivosť a vysoká odolnosť proti opotrebeniu. Podlaha Arturo je hladká a nepriepustná pre tekutiny, takže sa dá ľahko čistiť a udržiavať.

Požadovanú optiku, bezpečnosť pri chôdzi (protišmyk), ako aj odolnosť pri používaní kolieskových stoličiek  zabezpečí vhodne zvolený vrchný lak. Podlaha je elastická, s vysokým komfortom pri chôdzi, kompatibilná s podlahovým kúrením, môže byť vybavená UV filtrom.

Dizajnové vinylové podlahy Designflooring

Vinylové podlahy Designflooring pre zasadacie priestory, recepcie alebo moderné otvorené kancelárie, pomáhajú vytvoriť štýlové a inšpiratívne pracovné prostredie. Z funkčného hľadiska sa vyznačujú vysokou odolnosťou, dlhou životnosťou a jednoduchou údržbou.

Vytvorenie dobrého prvého dojmu v priestoroch prvého kontaktu, ako sú recepcie a čakárne, sa dá vylepšiť výberom vhodnej podlahy z ponuky vinylových podláh Designflooring. Verné reprodukcie prírodných materiálov a široká ponuka veľkých formátov dlaždieb a lamiel, môžu pomôcť vytvoriť pocit otvoreného priestoru aj na menších plochách. Je tiež možné objednať a v priestore umiestniť logo spoločnosti, ktoré odráža osobitosťjej značky.

Dizajnové vinylové podlahy Designflooring ponúkajú širokú škálu farieb, štýlov, tvarov a veľkostí, ktoré replikujú prírodné produkty bez ich nevýhod. Jednotlivé priestory je možné opticky oddeliť buď vhodnou kombináciou výrobkov, rôznym spôsobom uloženia, alebo vkladaním z viacerých typov bordúr.

Takto upravené podlahy v priestore vytvoria osobitnú atmosféru, usmerňujú zrakovo postihnutých, či umožňujú rozlíšiť jednotlivé priestory podľa ich účelu.

Vynikajúcim pomocníkom je revolučný digitálny konfigurátor Floorstyle Floor Designer, ktorý umožňuje vkladať vinylovú podlahu Designflooring z vybratej série priamo do fotografií vlastných priestorov, porovnávať rôzne varianty kladenia, orientácie kladenia, tieto porovnať, zdielať a pod. Následne je možné si cez predajcu zadarmo objednať lamelu z vybratého vzoru.

Vinylové podlahy Designflooring vyžadujú iba minimálne čistenie pomocou jednoduchých ekologických prostriedkov Navyše systém povrchovej úpravy K-Guard+ chráni pred oderom, škvrnami a poškriabaním, čo ešte zjednoduší údržbu.

Konštrukcia nášľapnej vrstvy v kombinácii so správnou údržbou zabezpečí trvalé vysoké protišmykové vlastnosti vinylových podláh. Tieto podlahy neobsahujú napríklad, na rozdiel od textilných krytín, roztoče a spĺňajú vysoké antialergické kritéria.

Dizajnové vinylové podlahy sú pre svoj mimoriadne nízky tepelný odpor vhodné pre kombináciu s podlahovým kúrením, tiež odolávajú zaťaženiu kolieskovými stoličkami. Výrobca – britská firma Designflooring, poskytuje na svoje výrobky až 15-ročnú obchodnú záruku.

Podlahy Designflooring s klikovým systémom spoja sú vďaka špeciálnej podložke v porovnaní s inými plávajúcimi podlahami mimoriadne tiché, čo je v súčasných open-offices mimoriadne dôležité. Táto integrovaná podložka z akustickej peny znižuje úroveň hluku až o 19 dB.

Výhodou je aj možnosť kladenia takto upravených klikových dielcov priamo na nerovné povrchy – dlažbu, parkety a pod. a vďaka zámku aj na krátkej strane vytvorite kompaktnú a odolnú podlahu. Rovnako, ako jednotlivé prvky z kolekcie voľne kladených vinylových podláh Looselay je takúto podlahu možné pri prestavbe kancelárií rozobrať a opäť položiť na inom mieste.