pomoc-pri-vybere-dekoru-aplikacie

Pomoc pri výbere dekoru vinylovej podlahy Designflooring

Výber dekoru vinylovej podlahy nie je pri dnešných širokých možnostiach ľahká úloha. Priority bývajú rôzne – podľa účelu priestoru alebo požiadaviek investora. Ide napr. o typ krytiny, technické riešenie, farba, dobu pokládky či cenu. Poďme sa zamerať na to, ako vybrať farbu dekoru na podlahy z luxusných vinylových dielcov inštalovaných lepením.

Aj napriek tomu že máme kompletné sady vzorkovníkov a že „vinylom“ sme venovali veľkú časť podláh v našich firemných priestoroch (aj z hľadiska praktickosti), je to len malé percento zo súčasnej ponuky dekorov v katalógu a nepatrný zlomok z nekonečných kombinácií.  

Na našom showroome vám pomôžeme s výberom dekoru vinylovej podlahy
Náš showroom v Bratislave – dizajnovepodlahy.sk

V spoločnosti Designflooring vedia, aké zložité je vybrať si dekor. Špeciálne vtedy, keď si musí zákazník predstaviť, ako bude vyzerať podlaha u neho doma len na základe malej vzorky na showroome. Z tohto dôvodu usilovne pracovali na vývoji užitočných aplikácii, ktoré veľmi pomáhajú pri rozhodovaní o podlahe.

Floorstyle Floor Designer – zjednoduší výber dekoru vinylovej podlahy

Nástroj Floorstyle Floor Designer môžete použiť priamo vo vašom prehliadači na prezeranie všetkých dekorov lepených vinylových dielcov v rôznych typických nastaveniach miestnosti. Perfektne poslúži, pokiaľ vám robí problém výber dekoru vinylovej podlahy.

Môžete vidieť dekor vo väčšej ploche a získať konkrétny dojem, akým pôsobí. Program umožňuje meniť na podlahe dekory a vzory ukladania, pridať dizajnové prúžky, priamo porovnať dve varianty podláh vedľa seba a tiež zdieľať svoje výtvory.

Floorstyle Floor Designer - zjednoduší výber dekoru vinylovej podlahy
Designflooring Floorstyle Floor Designer – dizajnovepodlahy.sk

Ako používať Floorstyle Floor Designer?

Vyberte si priestor (select a space) – na výber je 34 rôznych miestností.

Vyberte si podlahu (choose a floor) – vyberte si z viac ako 150 produktov; alebo použite filter na produkty podľa: vzhľadu (look, vyberte drevo, kameň alebo iconic), odtieňu (tone, svetlý až tmavý), farby (colour) alebo podľa kolekcie (range).

Skúste rôzne spôsoby inštalácie (installation designs), vyberte si z rôznych vzorov pokládky zodpovedajúcich dekoru, skombinujte viac dekorov alebo pridajte dekoračné prúžky Design Strips rôznych farieb a šírok. Váš výber sa načítava automaticky.

Vyberte farbu – k dispozícii vo väčšine nastavení miestnosti, môžete zmeniť farbu stien alebo zariadenia miestnosti kliknutím na ikonu štetca.

Zmeňte uhol pohľadu – v ľavom dolnom rohu obrazovky sa dá zmeniť uhol  a pozrieť sa na Vašu novú podlahu z každej strany.

Floorstyle uľahčí výber dekoru vinylovej podlahy
Rozdelenie obrazovky – Designflooring Floorstyle Floor Designer – dizajnovepodlahy.sk

Porovnať podlahy – kliknutím na predposlednú ikonu (compare products) v stĺpci napravo obrazovky rozdelíte miestnosť a môžete na ľavú časť zvoliť iný dekor. Môžete tak priamo porovnať svoje alternatívne návrhy, návrhy ostatných členov domácnosti, prípadne pozrieť ako vyzerá kombinácia ak sa výbery dekorov do izieb líšia.

Uložte, vytlačte alebo zdieľajte svoje návrhy.

Vinylové podlahy Designflooring sú navrhnuté s jedinečnými textúrami a štruktúrami povrchu, ktoré je ťažké na obrazovke replikovať; najmä dekory kolekcií Art Select, Monet a Michelangelo.

Z tohto dôvodu po zúžení výberu je dobré navštíviť náš showroom. V rámci predaja ponúkame aj službu bezplatného objednania vzorky. Výrobca pošle 1-2 lamely v skutočnej veľkosti, zákazníci si tak môžu dekor vyskúšať u seba doma, porovnať v predajni nábytku alebo interiérovom štúdiu s ostatným zariadením. Je dobré produkt vidieť reálne ešte predtým, ako sa definitívne rozhodnete.

Kaleidoscope Floorstyle

Tento nástroj je podobný ako predchádzajúci. Rozdielom však je, že v sebe ukrýva dekory našej najdizajnovejšej kolekcie – Designflooring Kaleidoscope.

Ak hľadáte ešte viac jedinečný a na mieru šitý dizajn, vizualizátor Kaleidoscope Floorstyle vám umožní oveľa viac experimentovať so svojimi nápadmi. 

Kaleidoscope Floorstyle – dizajnovepodlahy.sk

Ako používať Kaleidoscope Floorstyle?

Vyberte si priestor (select a space) – vyberte si interiérov, ktorý najviac zodpovedá veľkosťou a dispozíciou Vášmu interiéru.

Vyberte si podlahu (select floor) – na prvej záložke (1. choose a laying pattern) si vyberte si zo šiestich geometrických tvarov požadovaný vzor pokládky a počet farieb, ktoré chcete kombinovať pre svoj dizajn. Na druhej záložke (2. choose a floor) vyberajte z viac ako 100 farieb alebo použite filter odtieňa (svetlý až tmavý), kolekcie (range) alebo celkovej hrúbky (thickness) vinylových dielcov. Voľba farby 1 obmedzuje výber a filtre pre ostatné farby vzoru pokládky, farby 2 až 4 je tak možné  vyberať už iba z produktov rovnakej hrúbky.

Zmeňte uhol pohľadu – v ľavom dolnom rohu obrazovky sa dá zmeniť uhol a pozrieť sa na vzor z rôznych strán pre čo najlepšie umiestnenie do Vášho interiéru

Porovnanie podláh – Kaleidoscope Floorstyle – dizajnovepodlahy.sk

Porovnať podlahy – kliknutím na tretiu ikonu (compare products) v stĺpci napravo obrazovky rozdelíte miestnosť na dve časti. Niekedy treba posunúť priečku medzi časťami doprava a kliknutím na symbol Kaleidoscope v strede plochy môžete porovnať s ďalším návrhom.

Stiahnite si CAD súbory svojho návrhu v rôznych formátoch na záložke cad service.

Vytlačte alebo zdieľajte svoj dizajn prostredníctvom e-mailu, Facebooku alebo Twitteru.

Kaleidoscope case – dizajnovepodlahy.sk
Príďte si k nám sami nakombinovať svoju budúcu podlahu – dizajnovepodlahy.sk

Ak Vašej kreativite nestačia základné vzory pokládky s kombináciami farieb vo vizualizátore, navštívte náš showroom. Môžete sa u nás pohrať so zmenšenými tvarmi z kufríka Kaleidoscope case a vymodelovať si vlastný vzor svojej originálnej podlahy.

Designflooring AR App pre iPad a iPhone

Ak chcete vidieť, ako u vás doma vyznejú podlahy, ktoré vás zaujali, môžete si to jednoducho overiť priamo “na podlahe” vo vašom interiéri pomocou aplikácie Designflooring AR App pre iPad a iPhone.

Vďaka najmodernejším technológiám vám táto šikovná aplikácia umožní umiestniť akýkoľvek dekor na podlahu vašej domácnosti či predajni nábytku v reálnom čase prostredníctvom prehliadača rozšírenej reality. https://www.youtube.com/watch?time_continue=29&v=XOdpXE88iU4

Ako používať Designflooring AR App?

Aplikáciu jednoducho stiahnete z Apple App Store keď vyhľadáte ´Designflooring´. Po otvorení nasnímate priestor, v ktorom chcete umiestniť podlahu.

Potom označíte plochu, na ktorej sa vám má zobraziť podlaha, alebo opačne, zmažete plochu kde podlaha nemá byť. Ďalej rotáciou prispôsobíte uhol textúry reálnemu pohľadu na plochu podlahy.

Aplikácia sa ľahko používa, môžete si pozrieť, ako svetlé drevené dosky ladia so sedačkou alebo skombinujte dlaždice s vašou kuchyňou. Prípadne vyskúšajte v byte návrat ku klasike v podobe parkiet ukladaných do stromčeka (samozrejme tentokrát už bez škvary, bituménového lepidla a nepríjemného vŕzgania).

Ak sa digitálnym nástrojom nepodarilo zásadne pomôcť pri výbere dekoru vinylovej podlahy, radi Vás uvítame na našom showroome. Pri osobnom stretnutí sa podelíme o naše skúsenosti zo spolupráce s dizajnérmi či architektmi a doterajšieho predaja.