spolupráca.

Na to, aby sme mohli cez podlahy vytvoriť umelecké dielo, potrebujeme pomocnú ruku. Našou klientelou sú náročnejší zákazníci, ktorí vedia čo chcú a sú ochotní investovať do kvality. Zväčša sa nejedná o rôznych domácich kutilov, ktorí materiál nakupujú v reťazci a interiér zariaďujú takpovediac "na kolene".

Naši klienti si však v otázkach zariaďovania a ladenia interiérov radi nechajú poradiť od profesionála - dizajnéra či architekta. Tým v podstate obchádzajú kanály, cez ktoré by sa mohli dostať k nám, a tak sa o nás nemôžu dozvedieť.

Preto vyzývame a hľadáme dizajnérov či architektov na spoluprácu. Dokážeme zabezpečiť ako materiál, tak aj samotnú realizáciu vinylovej a polyuretánovej podlahy od podkladu až po krytinu, či renováciu staršej, drevenej podlahy.

V prípade dlhodobej spolupráce vieme partnerovi zabezpečiť výhodnejšiu cenu materiálu a províziu na základe predaja. Nie, nechceme vás uplatiť. Radi vás o spolupráci presvedčíme osobne, referenciami, kvalitou materiálu samotného a pozitívnym prístupom, ktorý k našim zákazkám a partnerom máme.

A koho vlastne hľadáme? Každého, komu cez ruky prejdú záujemci o návrh interiéru, každého, kto má možnosť navrhnúť klientovi krásnu, praktickú a najmä kvalitnú alternatívu riešenia podlahy do jeho projektu.

Ozvite sa nám telefonicky alebo e-mailom na kontakty uvedené v časti Kontakt a stretneme sa osobne. A nebojte sa - tlačiť na vás nebudeme. Veď najlepšie sa spolupracuje, keď sú pre spoločný cieľ nadšené obe strany 🙂