Nová a krásna podlaha pod stromček

Deti už otvorili prvé okienko na adventnom kalendári a dni sa skrátili na minimum čo znamená, že adventné obdobie vypuklo naplno. Ako každý rok – tešíte sa na zábavu s rodinou a priateľmi v sviatočnom období a chcete si byť istí, že váš domov vyzerá najlepšie.

Rozmýšľate o nejakej rýchlej a ľahkej transformácii miestností, ktoré vyzerajú trochu unavené? Ešte stále nie je príliš neskoro uvažovať o novej podlahe do začiatku sviatkov.

Doprajte si novú podlahu Designflooring pod stromček.

Kolekcie Rigid Core sú ideálne pre rušný životný štýl. Môžete očakávať rovnaký realistický a krásny vzhľad podláh Designflooring, ale vo formáte, ktorý sa inštaluje rýchlejšie a čistejšie, ako kedykoľvek predtým.

Rigid Core

Plávajúce podlahy s technológiou Rigid Core sa môžu pokladať priamo na existujúce krytiny pevne spojené s podkladom, čo znamená menšie komplikácie v domácnosti počas inštalácie bez nutnosti búracích prác a zdĺhavých mokrých procesov.

Rady Korlok a Palio Core sú vybavené vodotesnou technológiou K-Core® bez akýchkoľvek výnimiek a špeciálnych podmienok počas celej doby záruky. Integrovaná akusticky tlmiaca podložka bola vyvinutá špeciálne pre dielce a je priamo ich súčasťou, čo znamená žiadne výdavky navyše ani zbytočné úkony a riziká pri pokládke.

Ľahká montáž

Podlahy Korlok a Palio Core môžu byť položené na mnohých existujúcich podlahách bez dodatočných prvkov, bez lepidla, iba s jednoduchou prípravou podkladu.

Vďaka stovkám rôznych vzorov nie je problém zladiť vašu novú podlahu so zvyškom interiéru.

Vďaka inovatívnej technológii K-Core je možné podlahy inštalovať na väčšinu existujúcich tvrdých povrchov alebo nerovných podláh ako napríklad keramické obklady, parkety a podlahy z masívnych alebo drevortrieskových dosiek bez potreby rozsiahlej prípravy podkladu.

Vďaka zámkovému mechanizmu 2G na zaistenie pevného spoja a pri kolekcii Korlok 5G na krátkych spojoch sú podlahy rýchle a jednoduché na montáž a spoľahlivé pri používaní. Takže môžete dosiahnuť autentickú a luxusnú podlahu v každej miestnosti s minimálnym narušením každodenného života v domácnosti.

Pokojné a pohodlné

Vo väčšej miere ako pri iných plávajúcich podlahách, je prenos hluku z podlahy vďaka integrovanej podložke z akustickej peny znížený až o 19 dB. Vďaka akreditácii Quiet Mark vám podlaha Korlok alebo Palio Core pomôže vytvoriť pokojný dom, v ktorom bude celá rodina šťastná.

Aj takto môže vyzerať vaša obývačka. Útulný interiér s prírodným vzhľadom.

Podlahy sú príjemné na dotyk a kompatibilné aj s podlahovým kúrením a vďaka priľnutiu k podkladu je prenos tepla rovnomerný a prenos hluku tlmený. Takže si počas celého roka môžete vychutnať zdravý a ekonomický komfort.

Autentický vzhľad

Designflooring RKP8113 Washed Swiss Pine

K dispozícii v 20 realistických dekoroch dreva a 4 neutrálnych tónoch kameňa nájdete určite niečo pre Váš vkus. Od jemných odtieňov Washed Swiss Pine a Texas White Ash, ktoré ponúkajú svieži a čistý vzhľad do interiérov inšpirovaných škandinávskym štýlom, cez šedé odtiene Washed Grey Oak, až po výrazný Antique French Oak charakteristický čokoládovými tónmi a známkami „histórie“.

V 3 rôznych formátoch podľa kolekcie sú vhodnou voľbou pre moderné, klasické aj tradičné štýlové interiéry.

„Pártyodolný“

Pokiaľ ide o zábavu počas tohto sviatočného obdobia, nemusíte sa obávať poškodenia podlahy. Rovnako ako všetky podlahy Designflooring, aj Korlok či Palio Core je odolný voči opotrebeniu, vodeodolný a odolný proti vytváraniu škvŕn.

Vinylovú podlahu po dlhej párty veľmi jednoducho poupratujete.

Rovnako ako všetky luxusné vinylové dielce Designflooring, aj plávajúce podlahy sú ošetrené patentovanou technológiou K-Guard + ®, hygienickou a odolnou povrchovou úpravou, ktorá sa ľahko čistí jednoduchým zametaním a mopom. Ku každej podlahe od nás dostanete aj tipy na jej údržbu a ošetrovací prostriedok ako darček počas celého roka.

Na záver dnešného blogu už nám ostáva už len popriať bezstarostné prežitie vianočných sviatkov v kruhu blízkych a veľa rokov spokojnosti s našimi podlahami všetkým doterajším zákazníkom dizajnovepodlahy.sk.