tvorba_ceny_realizacie - dizajnovepodlahy.sk

Cena realizácie liatej a vinylovej podlahy.

Prečo je na našej stránke cena realizácie liatej a vinylovej podlahy uvedená ako cena „od“ za realizáciu? Je to jednoduché.

Každá naša podlaha je unikátna. Veľká variabilita vzorov, farieb a nápadov si vyžaduje prácu s rôznymi materiálmi. Znamená to teda, že konečnú cenu môžeme určiť až po dohode s klientom o detailoch realizácie. Výsledkom našej práce je podlaha, ktorá spĺňa vaše dizajnové predstavy.

To, čo vidíte, je však len taká “čerešnička na torte”. Pri tvorbe podlahy zohráva najväčšiu úlohu správny podklad. Materiály, ktoré zaručia dostatočnú oporu pre vašu budúcu podlahu. A tie tiež niečo stoja. Náš technik teda môže určiť konečnú cenu realizácie až po tom, ako si obhliadne súčasný stav vašej podlahy, určí najvhodnejší postup a skladbu, v prípade potreby navrhne riešenie úpravy podkladu.

Cena realizácie liatej a vinylovej podlahy - dizajnovepodlahy.sk

Podklad

V rámci projektu dizajnovepodlahy.sk sme pripravení na všetko, a preto sa vám vieme postarať aj o spomínaný podklad tak, aby bola zabezpečená dlhodobá kvalita vašej podlahy. To znamená, že pokiaľ je potrebné podklad upraviť, cena sa opäť mení. Ako by mal vyzerať správne pripravený podklad, a na čo si dávať pozor, si môžete pozrieť na našom blogu.

Výmera

Cena realizácie liatej a vinylovej podlahy je nemalou mierou ovplyvňovaná aj výmerou realizácie. S každou zákazkou sú spojené aj režijné náklady, s ktorými sa, bohužiaľ, nedá veľmi hýbať. Ako príklad uvedieme cenu dopravy, kedy treba ísť niekoľkokrát autom na väčšiu zákazku takisto, ako na tú menšiu. Preto tieto náklady navyšujú cenu menších realizácií.

V prípade väčších výmer (nad 150 – 200 m2 ) vieme navyše vyjednať s výrobcom lepšiu cenu materiálu za väčší odber. Uvedené ceny sú priemerom niekoľkých cenových ponúk z minulosti. Sú počítané na výmeru 50 m2 a základnú prípravu podkladu so štandardnou skladbou podlahy.

Konečná cena, ktorú vám vypočítame, sa už nenavyšuje o žiadne ďalšie poplatky. Je v nej zahrnutý materiál, práca, doprava a všetko, čo na realizáciu potrebujeme a na čom sa dohodneme.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom formulára na stránke kontakt.

Pridaj komentár