vinylové dizajnové dielce.

Uživateľský komfort v obytných, ale aj komerčných priestoroch, závisí často od správneho výberu podlahy. Skratka LVT (luxury vinyl tiles) v preklade znamená luxusné vinylové dielce. Vinylová podlaha v dieloch a štvorcoch sa stala celosvetovým trendom vďaka dokonalej imitácii rôznych druhov povrchov a ďalším nepopierateľným výhodám.

moderný dizajn, ktorý vás zaskočí.

Lamely sa lepia tesne vedľa seba tak, aby medzi nimi nevznikali žiadne medzery. Široká paleta vzorov a dekoratívnych doplnkov zaručuje nekonečné možnosti pri vyskladávaní dizajnovej podlahy podľa štýlu a osobnosti každého uživateľa. Taktiež je možné meniť uhol kladenia vinylových dielcov, vkladať dizajnové pásiky či bordúry tak, aby vinylová podlaha odrážala vašu osobnosť.

Cena už od 18 € / m2

Ako tvoríme ceny realizácií?

Konečná cena je závislá od plochy, použitého materiálu a konkrétnej skladby podlahy, ktorú je najlepšie stanoviť na obhliadke.

Uvedená cena je bez DPH

Cenník materiálov
Virtuálny showroom Designflooring

nesporné výhody vinylovej podlahy.

 • Vodeodolnosť (kúpeľne, kuchyne)
 • Jednoduchá údržba
 • Ekologická výroba
 • Protišmykový povrch
 • Vhodná pre alergikov
 • Mäkký a tichý došľap
 • Dlhá životnosť – odolá aj pazúrikom vašich miláčikov
 • Vysoká tepelná vodivosť, nízka hmotnosť
 • Vhodná na podlahové vykurovanie
 • Jednoduchá oprava (výmena poškodeného dielca)
 • Možné použiť aj ako obklad na steny
 • Vodeodolnosť (kúpeľne, kuchyne)
 • Dlhá životnosť
 • Jednoduchá údržba
 • Ekologická šetrnosť
 • Protišmykový povrch
 • Vhodná pre alergikov
 • Mäkký a tichý došľap
 • Vysoká tepelná vodivosť
 • Vhodná na podlahové vykurovanie
 • Jednoduchá oprava (výmena poškodeného dielca)

základné informácie:
 • Vhodné do: kúpeľňa, kuchyňa, chodba, obývačka, spálňa, kancelária, garáž, prevádzka, reštaurácia, hotel, …
 • Hrúbka: 2-3 mm.
 • Farby: viac ako 200 dekorov
 • Dĺžka realizácie: od 1 dňa podľa veľkosti a náročnosti zákazky

zloženie luxusného vinylového dielca.

Pre životnosť a dĺžku záruky vinylových podláh je najdôležitejším parametrom hrúbka nášľapnej vrstvy, ktorá býva najčastejšie 0,3 mm, 0,4 mm, 0,55 mm a 0,7 mm.

1. PUR ochranná vrstva

2. Nášľapná vrstva

3. Foto-dekór dielca

4. Stabilizačná sklená mriežka

5. Podkladná nosná vrstva

technológia.

DesignFlooring lepené vinylové dielce.

Technika kladenia pomocou lepenia je štandardom vo svete vinylových podláh. Kolekcie lepených vinylových dielcov od DesignFlooring sú najrozšírenejším a najpredávanejším produktom.

V šiestich kolekciách zachytáva ponuka väčšinu povrchov a vzorov, s akými sa bežne stretávame. Pozrite si toto krásne video a užívajte si pocit domova, ktorý podlahy DesignFlooring vytvárajú.

Jednotlivé kolekcie:

(Kliknutím na názov kolekcie prejdete na náš online katalóg vzorov)

Kolekcia Art Select – drevo a kameň >>

Kolekcia Art Select - DesignFlooringInšpirovaná a inšpiratívna, plná šarmu a charakteru. Naša prémiová kolekcia Art Select bola vyrobená s láskou tak, aby reflektovala prírodné materiály, v ktorých sa inšpirovala. Vďaka tomu tieto podlahy dodajú vašim chodidlám pocit nekonečného umenia.

Kolekcia Monet – drevo a kameň >>

Kolekcia Monet - DesignFlooringOsobitá kolekcia Monet charakteristická skosenými hranami pri dreve a bohatými textúrami kamenných vzorov. Vytvára tradičný a elegantný vzhľad podlahy. Monet – to je potešujúce teplo domova, typické pre DesignFlooring.

Kolekcia Michelangelo – ikonická >>

Kolekcia Michelangelo - DesignFlooringKolekcia Michelangelo obsahuje tie najunikátnejšie vzory. Jemné kontúry okrúhliakov a dobové metalické efekty vznikajú vďaka jednej z najpokročilejších techník reliéfnej tlače. Mozaika, kovové vzory či vsádzané okrúhliaky s povrchom reálnym na pohľad aj dotyk.

Kolekcia Opus – drevo a kameň >>

Kolekcia Opus - DesignFlooringČistá a moderná. Kombinácia jednoduchých línií a uhladeného dizajnu vytvára svieži a mladistvý pocit. Kolekcia Opus ponúka jedny z našich najväčších drevených i kamenných dielcov a patrí medzi najpredávanejšie vzory na našom trhu.

Kolekcia Rubens – drevo a kameň >>

Kolekcia Rubens - DesignFlooringKolekcia dielcov zachytávajúca esenciu prírodných materiálov. Moderné, čerené dubové vzory dopĺňajú dielce prirodzene pôsobiacich kamenných vzorov tak, aby spĺňali potreby každého domova. Pre moderné interiéry je ako stvorený.

Kolekcia Van Gogh – drevo >>

Kolekcia Van Gogh - DesignFlooringCharakter skutočného dreva. Precízny reliéf v spojení s detailne spracovanými vzormi tvoria štýlové podlahy, ktoré fungujú v akomkoľvek priestore. Naše najnovšie textúry sú inšpirované výhradne prírodnými drevinami.

DesignFlooring Palio Click

Ďalšia z možností položenia vinylovej podlahy, ktorá spočíva v pomerne známom princípe zámku. Tomu zodpovedá aj hrúbka samotných lamiel, ktorá je väčšia než pri lepených dizajnových podlahách – 4,5 mm a nášľapná vrstva je 0,4 mm.

Prezrite si dekory dostupné s technológiou PalioClic v našom katalógu.

Overená kvalita zámku

Palio Clic zamok - dizajnovepodlahy.sk

Zámok použitý v podlahách DesignFlooring Palio Clic je produktom švédskej firmy Välinge & Unilin. Zárukou kvality je fakt, že patent tejto spoločnosti bol testovaný v laboratóriách DesignFlooring po dobu dvoch rokov. Pod vinylovým povrchom sa nachádza nosná časť, ktorá sa vyrába z PVC, a preto je Palio Clic vhodný aj do priestorov náročných na vlhkosť, ako sú kúpeľne alebo kuchyne.

Výhody lepených dizajnových podláh platia aj pre klik systém, navyše je k nim možné pripočítať jednoduchšiu montáž, nakoľko lamely nie je nutné lepiť k podkladu a rezať, vďaka PVC nosnej vrstve sa to dá zvládnuť za pomoci podlahárskeho nožíka.

Prednosti systému Palio Clic

Veľkou a hlavnou výhodou systému Palio Clic je jeho konštrukcia. Každý dielec obsahuje tzv. zámok, pomocou ktorého sa jednotlivé dielce spájajú do jednej roviny. Tento systém je už dlhé roky obľúbeným spôsobom kladenia podláh a preto aj my ponúkame podobné riešenie. Vďaka systému PalioClic je podlaha položená rýchlo a relatívne jednoducho.

Systém Loose Lay

Na položenie ešte jednoduchší ako Palio Clic. Jednotlivé lamely alebo obdĺžniky sa jednoducho kladú na zem vedľa seba bez lepidla či potreby zaisťovania. Vďaka svojej hmotnosti a protišmykovej vrstve na spodnej strane sa jednotlivé fragmenty nepohnú a jediné, čo treba pri inštalácii tejto podlahy, je nožík na dorezanie presných rozmerov.

Prezrite si dekory dostupné s technológiou Looselay v našom katalógu.

Jednoduché položenie

Inštalácia podlahy trvá až o 50% kratšie ako pri iných podlahách. Tým, že je podlaha voľne položená, je aj oprava jednotlivých lamiel veľmi jednoduchá. Stačí vybrať poškodený kus a nahradiť ho novým.

Nosná vrstva je tvorená pórovitým materiálom a vďaka tomu, ako aj vďaka celkovej hrúbke 4,5 mm je hluk tvorený pri chôdzi podstatne nižší ako pri dreve alebo dlažbe. Tento typ podlahy je vhodný hlavne do kancelárií, obchodov, hotelov a do všetkých priestorov, kde sa plánujú časté úpravy interiéru.

Zloženie systému LooseLay

DesignFlooring LooseLay - vinylové podlahy