služby.

Dizajnovými podlahami od spoločnosti HA-UZ market s.r.o. zo Žiliny sa odlíšite od ostatných a vaša podlaha bude originálna a neopakovateľná. Polyuretánové, epoxidové, a vinylové podlahy sú ideálnym riešením pre kreatívne dotvorenie každého moderného interiéru.

individuálny prístup, kvalitné materiály.

Každá podlaha je neopakovateľný originál, ktorý tvoríme priamo s investorom, podľa individuálnych požiadaviek. Pri našej práci kladieme dôraz na kvalitné prevedenie a maximálnu spokojnosť zákazníka. Aj preto používame materiály, ktoré patria k najlepším na trhu. Každú zákazku si vždy dopredu odkomunikujeme priamo na mieste.

Spolupracujeme s podlahárskymi firmami a architektonickými štúdiami, vďaka čomu môžete nájsť naše výrobky v mnohých priemyselných, verejných či súkromných priestoroch.

predaj aj realizácia. spravíme vám podlahy.

Vďaka vyše dvadsaťročným skúsenostiam s predajom podlahovej chémie a kladením podláh vieme, že najdôležitejším predpokladom úspešného zrealizovania každej podlahy je správne pripravený podklad, na ktorý je následne možné položiť vhodnú podlahovú krytinu alebo zrealizovať liatu podlahu.

Materiály, ktoré predávame spĺňajú súčasné najvyššie svetové kritéria kvality a ekológie. Pred vlastným predajom však uprednostňujeme ponuku našich realizačných služieb, aby sme klientom zaručili, že im podlaha bude bez vážnejších problémov slúžiť mnoho rokov.

Keďže všetky ponúkané materiály odoberáme priamo od výrobcu /bez obchodných medzičlánkov/,  dokážeme ich správnym výberom a vzájomnou kombináciou ušetriť pri vlastnej realizácii klientovi časť financií.

profesionálna starostlivosť o podlahy.

Dlhodobá záruka bezproblémového užívania novej podlahy závisí od správnej údržby vhodnými prípravkami. Aj s tým vám vieme pomôcť. Vyberieme pre vás najvhodnejšie výrobky z nášho sortimentu a poradíme, ako ich používať.

V prípade záujmu dokážeme v rámci čistiacich služieb dokonca prinavrátiť stratený lesk mnohým, už odpisovaným podlahám.